Tuote on lisätty ostoskoriin
Mikä on monikerrospehmuste?
Monikerroksinen solumuovi - Tee se itse –kustomointi.
Monikerroksinen solumuovi on todellinen vallankumous solumuoviteollisuudessa. Ainutlaatuisen rakenteen ansiosta pehmusteen kerroksia voi “kuoria” helposti haluttuun syvyyteen ja lopputulos on tarkka ja siisti. Kerroksellisen rakenteen ansiosta foamista on mahdollista työstää ammattimaisen näköisiä solumuovipehmusteita työkalulaatikoihin, kuljetuslaukkuihin- ja laatikoihin sekä moneen muuhun käyttötarkoitukseen. Materiaali on kovaa ja tiivistä 100 % polyeteeniä.
Monikerroksinen solumuovi on erinomainen tapa järjestää ja suojata varusteesi. Valmista itse kustomoitu solumuovipehmuste Peli-laukkuusi tarkasti ja tyylikkäästi.Peli Multilayer pehmuste
Practical, cost effective and professional
Käytännöllinen, kustannustehokas ja ammattimainen monikerroksinen solumuovi on todellinen vallankumous solumuoviteollisuudessa. Enää ei tarvitse tyytyä heikkolaatuiseen pehmeään pehmusteeseen eikä kalliimpaan ja aikaa vievään suunnitteluun ja koneistukseen. MLF on laadukas, tee-se-itse vaihtoehto. Multilayer Foam on kova ja kustannustehokas solumuovi, joka koostuu kerroksista, jotka voidaan kuoria haluttuun syvyyteen ja tehdä tarkasti leikattuja, kustomoituja koloja, jotka suojaavat laitteitasi ja antavat ammattimaisen ilmeen.
Onko sinulla kysymyksiä
MLF monikerrossolumuovista?
Kaikki
Monikerrossolumuovista...
Kaikki Monikerrossolumuovista
Monikerroksinen solumuovi on tiivistä, kulutusta kestävää umpisolumuovia, joka ei ime kosteutta. Se on helppo leikata perustyökaluilla/veitsellä, ja se on ihanteellinen työstettävä sekä sopiva moniin erilaisiin tarpeisiin. Et tarvitse aiempaa kokemusta.
Multilayer Foamin työstämiseen tarvitset vain tussin ja terävän veitsen tao muun leikkaustyökalun. Leikkaaminen on erittäin helppoa. Sen koostumus on tehty erillisistä liimatuista kerroksista ja se sopii täydellisesti kaikille erilaisiin tarpeisiin; laatikoihin, seinälle yms. Jos haluat helpon tavan järjestää työkalusi ja pitää ne turvassa, sen avulla voit tehdä kustomoituja inserttejä mille tahansa työkalulle tai laitteelle. Saatavana vakio- ja mittatilauslevyinä, paksuudet 30 mm, 50 mm ja 70 mm. Jos haluat värillisen ylimmän kerroksen, paksuudet ovat 35 mm, 55 mm ja 75 mm.
Pehmuste on valmistettu ohuista 5 mm kerroksista. Piirrä työkalun/laitteen ympärille viivat ja leikkaa kerrokset läpi veitsellä. Poista sormilla kerrokset ja tarkista sopivuus. Jatka leikkaamista, kunnes syvennys on tarpeeksi syvä pitääkseen työkalun tukevasti paikallaan, mutta riittävän matala, jotta siitä on helppo tarttua.
on saatavana useissa väriyhdistelmissä - suosittu yksivärinen musta/tummanharmaa sekä kaksivärinen solumuovi, jonka päällimmäinen kerros on värillistä solumuovia. Pohja on helposti näkyvissä värillistä pintakerrosta vasten - tarjoaa erittäin nopean ja helpon viitteen siitä, mitä puuttuu.
Monikerrossolumuovi sopii erittäin monenlaisiin tarpeisiin, jotka auttavat organisoinnissa ja suojauksessa; työkalulaatikoissa tai työkaluvaunuissa olevista työkaluista valokuvauslaitteisiin tai jopa keittiö- tai toimistolaitteisiin.
Tarjoamme valmiita kokoja, jotka löydät verkkokaupastamme. Lisäksi meiltä on saatavissa leikkauspalvelu haluttuun kokoon. Huomaathan, että mittatilausleikkauspalvelulla on lisähinta vs. normaali varastokoko.
Kyllä, näytekappaleet ovat tilattavissa täältä
of


